You are here

Kausivertailu, lajeittain (edellisen kk:n loppuun mennessä)

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/dzaegg/public_html/107/includes/menu.inc).

Alla tilastoja vuosittain samaan ajankohtaan (edelliseen kuukauteen) mennessä mitä nyt eletään.

VuosiTunnitMatka (km)
20201.66679.85
2019161.88332216.93
2018148.70001690.94
2017182.75002624.12
2016252.86673515.10
2015271.83333847.34
2014209.48332983.57
2013249.76673584.77
2012211.40002993.10
2011200.51672740.85
2010252.96673446.91
2009193.80002871.40
2008163.86672296.10
2007226.03332960.40
Treenimäärät lajeittain 000000 15
VuosiLajiTunnitMatka (km)
2020Juoksu1.179.85
Kuntosali0.50
2019Hiihto21.95302.4
Juoksu67.73640.45
Kuntosali2.980
Kävely/Sauvakävely4.0219.76
Muut3.9371.52
Pyöräily58.651176.51
uinti2.626.29
2018Hiihto11.93152.66
Juoksu82.8757.56
Kuntosali4.530
Kävely/Sauvakävely3.4519.6
Luistelu1.7729.61
Muut8.73163.48
Pyöräily26.17544.77
uinti9.3223.26
2017Hiihto8.43124.04
Juoksu30.9292.73
Kuntosali14.270
Luistelu0.839.82
Muut18226.37
Pyöräily77.81703.99
Sisäpyöräily6.28195.68
uinti26.2371.5
2016Hiihto11.62161.33
Juoksu50.85511.36
Kuntosali14.70.35
Kävely/Sauvakävely2.059.9
Luistelu4.2268.33
Muut2.6325.33
Pyöräily100.522342.97
Sisäpyöräily9.03248.68
uinti57.25146.84
2015Hiihto15.62220.31
Juoksu33.62329.84
Kuntosali21.970.79
Kävely/Sauvakävely14.785.87
Luistelu1.1821.35
Muut0.482.05
Pyöräily117.32690.03
Sisäpyöräily13.57350.14
uinti53.4146.95
2014Hiihto17.45234.48
Juoksu29.3299.6
Kuntosali16.550
Kävely/Sauvakävely11.1363.7
Luistelu0.45.56
Pyöräily88.672189.93
Sisäpyöräily0.4812.92
Suunnistus24.93122.67
uinti20.5754.71
2013Hiihto60.32844.9
Juoksu44.68461.73
Kuntosali24.250
Kävely/Sauvakävely12.6775.05
Pyöräily92.322160.39
uinti15.5342.7
2012Hiihto37.47512.69
Juoksu52.77542.06
Kuntosali23.10
Kävely/Sauvakävely4.829.56
Pyöräily66.321589.22
Rullaluistelu/hiihto1.0518.93
Sisäpyöräily9.85259.54
uinti16.0541.1
2011Hiihto57.52792.55
Juoksu53.08512.22
Kuntosali19.070
Kävely/Sauvakävely1.6310.18
Pyöräily58.171365.56
Rullaluistelu/hiihto2.5338.59
uinti8.5221.75
2010Hiihto31.87366.2
Juoksu69.85706.45
Kuntosali31.220
Kävely/Sauvakävely0.584
Pyöräily100.182250.97
Rullaluistelu/hiihto5.3389.59
uinti13.9329.7
2009Hiihto1.418
Juoksu55.98531.9
Kuntosali26.50
Kävely/Sauvakävely4.9230
Pyöräily89.42264
uinti15.627.5
2008Hiihto6.1790
Juoksu23.38229.3
Kuntosali46.920
Kävely/Sauvakävely3.6725.5
Pyöräily78.481944.6
uinti5.256.7
2007Hiihto34.32376
Juoksu430.4
Kuntosali72.250
Kävely/Sauvakävely2.6719.8
Pyöräily112.82534.2