You are here

Kausivertailu, lajeittain (edellisen kk:n loppuun mennessä)

Alla tilastoja vuosittain samaan ajankohtaan (edelliseen kuukauteen) mennessä mitä nyt eletään.

VuosiTunnitMatka (km)
2018273.31673422.82
2017305.33334334.37
2016375.80005273.92
2015469.78336373.76
2014391.55005721.31
2013355.01675114.20
2012357.40005155.83
2011357.76675060.62
2010422.56676148.39
2009338.80005030.64
2008316.80004516.21
2007413.53336065.50
Treenimäärät lajeittain 000000 15
VuosiLajiTunnitMatka (km)
2018Hiihto11.93152.66
Juoksu139.021267.66
Kuntosali10.730
Muut11.2176.04
Pyöräily88.331795.87
uinti12.130.59
2017Hiihto8.43124.04
Juoksu57.98533.85
Kuntosali20.480
Muut34.7474.42
Pyöräily136.822894.48
Sisäpyöräily6.28195.68
uinti40.63111.9
2016Hiihto14.77203.32
Juoksu84.6810.95
Kuntosali21.50.35
Kävely/Sauvakävely3.2214.41
Luistelu4.2268.33
Muut2.6325.33
Pyöräily160.33638.68
Sisäpyöräily10.98313.64
Suunnistus1.46.2
uinti72.18192.71
2015Hiihto15.62220.31
Juoksu66.78573.63
Kuntosali34.021.05
Kävely/Sauvakävely25.58149.99
Muut1.6723.41
Pyöräily209.184651.86
Sisäpyöräily19.58504.05
Suunnistus1.53.81
uinti95.85245.66
2014Hiihto17.45234.48
Juoksu61.93618.09
Kuntosali33.970
Kävely/Sauvakävely31.43195.21
Muut0.45.56
Pyöräily180.154381.49
Sisäpyöräily2.0855.84
Suunnistus26.05126.59
uinti38.08104.04
2013Hiihto60.32844.9
Juoksu60.68672.92
Kuntosali37.630
Kävely/Sauvakävely25.73142.13
Pyöräily146.573364.14
Sisäpyöräily1.0330.03
uinti23.0560.08
2012Hiihto37.47512.69
Juoksu90.65978.72
Kuntosali50.030
Kävely/Sauvakävely10.5364.47
Pyöräily127.53190.64
Rullaluistelu/hiihto1.6223.21
Sisäpyöräily12.58319.54
uinti27.0266.56
2011Hiihto57.52792.55
Juoksu98.08935.17
Kuntosali38.850
Kävely/Sauvakävely6.139.58
Pyöräily132.153075.58
Rullaluistelu/hiihto2.5338.59
Sisäpyöräily7.35140
uinti15.1839.15
2010Hiihto31.87366.2
Juoksu119.771196.94
Kuntosali49.430
Kävely/Sauvakävely4.2725.52
Pyöräily1874344.54
Rullaluistelu/hiihto10167.94
uinti20.2347.25
2009Hiihto1.418
Juoksu117.271112.49
Kuntosali35.580
Kävely/Sauvakävely5.6736
Pyöräily151.583818
uinti27.346.15
2008Hiihto6.1790
Juoksu66.03632.46
Kuntosali74.920
Kävely/Sauvakävely4.5832.5
Pyöräily150.353723.2
Rullaluistelu/hiihto1.2518
uinti13.520.05
2007Hiihto34.32376
Juoksu19166
Kuntosali122.670
Kävely/Sauvakävely4.6733.8
Pyöräily232.885489.7