You are here

Kausivertailu, lajeittain (edellisen kk:n loppuun mennessä)

Alla tilastoja vuosittain samaan ajankohtaan (edelliseen kuukauteen) mennessä mitä nyt eletään.

VuosiTunnitMatka (km)
201876.5333779.14
2017262.15006958.88
2016329.30004717.00
2015387.91675451.92
2014333.36675140.31
2013303.53334496.92
2012295.93334649.12
2011298.28334341.66
2010361.10005369.16
2009264.86674197.84
2008266.50004049.61
2007359.15005752.50
Treenimäärät lajeittain 000000 15
VuosiLajiTunnitMatka (km)
2018Hiihto11.93152.66
Juoksu48.28438.06
Kuntosali4.220
Pyöräily9.6182.14
uinti2.56.28
2017Hiihto8.43124.04
Juoksu45.28419.71
Kuntosali15.220
Muut34.7474.42
Pyöräily117.372582.47
Sisäpyöräily6.28195.68
uinti34.873162.56
2016Hiihto11.62161.33
Juoksu70.12677.93
Kuntosali15.720.35
Kävely/Sauvakävely3.2214.41
Luistelu4.2268.33
Muut2.6325.33
Pyöräily144.173337.54
Sisäpyöräily9.03248.68
Suunnistus1.46.2
uinti67.18176.9
2015Hiihto15.62220.31
Juoksu56480.65
Kuntosali24.10.79
Kävely/Sauvakävely17.97104.61
Muut1.6723.41
Pyöräily179.474064.6
Sisäpyöräily13.57350.14
Suunnistus1.53.81
uinti78.03203.6
2014Hiihto17.45234.48
Juoksu51.63515.04
Kuntosali23.180
Kävely/Sauvakävely19.63120.41
Muut0.45.56
Pyöräily162.84037.86
Sisäpyöräily0.4812.92
Suunnistus26.05126.59
uinti31.7387.44
2013Hiihto60.32844.9
Juoksu54.6613.4
Kuntosali27.180
Kävely/Sauvakävely24.75135.68
Pyöräily119.282855.01
uinti17.447.93
2012Hiihto37.47512.69
Juoksu80.22841.42
Kuntosali25.950
Kävely/Sauvakävely6.0836.16
Pyöräily114.972928.23
Rullaluistelu/hiihto1.0518.93
Sisäpyöräily9.85259.54
uinti20.3552.16
2011Hiihto57.52792.55
Juoksu84.32805.03
Kuntosali27.70
Kävely/Sauvakävely2.6316.18
Pyöräily111.822659.85
Rullaluistelu/hiihto2.5338.59
uinti11.7729.45
2010Hiihto31.87366.2
Juoksu102.071026.26
Kuntosali36.150
Kävely/Sauvakävely2.4715.53
Pyöräily159.93750.08
Rullaluistelu/hiihto10167.94
uinti18.6543.15
2009Hiihto1.418
Juoksu85.63815.19
Kuntosali26.50
Kävely/Sauvakävely4.9230
Pyöräily128.033301
uinti18.3833.65
2008Hiihto6.1790
Juoksu50.82500.46
Kuntosali59.250
Kävely/Sauvakävely3.6725.5
Pyöräily137.13404.2
Rullaluistelu/hiihto1.2518
uinti8.2511.45
2007Hiihto34.32376
Juoksu4.233
Kuntosali92.830
Kävely/Sauvakävely2.6719.8
Pyöräily225.135323.7