You are here

Kausivertailu, lajeittain (edellisen kk:n loppuun mennessä)

Alla tilastoja vuosittain samaan ajankohtaan (edelliseen kuukauteen) mennessä mitä nyt eletään.

VuosiTunnitMatka (km)
201939.5500413.06
2018115.68331209.03
2017150.06672163.54
2016216.51672975.68
2015222.30003023.12
2014167.51672211.92
2013214.33332970.38
2012188.56672612.12
2011159.81671984.33
2010200.06672568.40
2009147.16671928.35
2008118.28331437.20
2007168.36671939.40
Treenimäärät lajeittain 000000 15
VuosiLajiTunnitMatka (km)
2019Hiihto18.13245.21
Juoksu18.53165.92
Kuntosali2.120
uinti0.771.92
2018Hiihto11.93152.66
Juoksu73.63670.62
Kuntosali4.530
Kävely/Sauvakävely2.615.09
Luistelu1.7729.61
Pyöräily16.35328.74
uinti4.8712.31
2017Hiihto8.43124.04
Juoksu27254.85
Kuntosali11.10
Luistelu0.839.82
Muut10.25113.69
Pyöräily64.921407.95
Sisäpyöräily6.28195.68
uinti21.2557.51
2016Hiihto11.62161.33
Juoksu42.27425.05
Kuntosali12.950.35
Kävely/Sauvakävely2.059.9
Luistelu4.2268.33
Muut2.6325.33
Pyöräily83.171914.92
Sisäpyöräily9.03248.68
uinti48.58121.78
2015Hiihto15.62220.31
Juoksu21.87215.77
Kuntosali20.70
Kävely/Sauvakävely14.3281.95
Luistelu1.1821.35
Muut0.482.05
Pyöräily87.732003.85
Sisäpyöräily13.57350.14
uinti46.83127.69
2014Hiihto17.45234.48
Juoksu23.13233.71
Kuntosali16.550
Kävely/Sauvakävely10.6260.69
Luistelu0.45.56
Pyöräily62.881520.91
Sisäpyöräily0.4812.92
Suunnistus17.9296.95
uinti18.0846.69
2013Hiihto60.32844.9
Juoksu33.98350.03
Kuntosali24.250
Kävely/Sauvakävely8.3350.05
Pyöräily75.121692.27
uinti12.3333.12
2012Hiihto37.47512.69
Juoksu45.93470.44
Kuntosali23.10
Kävely/Sauvakävely4.1724.56
Pyöräily54.521309.1
Sisäpyöräily9.85259.54
uinti13.5335.78
2011Hiihto57.52792.55
Juoksu40.72395.56
Kuntosali19.070
Kävely/Sauvakävely1.6310.18
Pyöräily33.68753.43
Rullaluistelu/hiihto1.1818.11
uinti6.0214.5
2010Hiihto31.87366.2
Juoksu54.58546.5
Kuntosali30.270
Kävely/Sauvakävely0.584
Pyöräily70.071614.5
Rullaluistelu/hiihto0.914
uinti11.823.2
2009Hiihto1.418
Juoksu44.45413.8
Kuntosali26.50
Kävely/Sauvakävely212
Pyöräily59.521463
uinti13.321.55
2008Hiihto6.1790
Juoksu20.13196
Kuntosali38.920
Kävely/Sauvakävely3.6725.5
Pyöräily44.651120
uinti4.755.7
2007Hiihto34.32376
Juoksu327.4
Kuntosali60.750
Kävely/Sauvakävely2.6719.8
Pyöräily67.631516.2