You are here

Kausivertailu, lajeittain (edellisen kk:n loppuun mennessä)

Alla tilastoja vuosittain samaan ajankohtaan (edelliseen kuukauteen) mennessä mitä nyt eletään.

VuosiTunnitMatka (km)
201876.5333779.14
2017230.80004663.92
2016288.83334102.74
2015309.88334269.88
2014261.23333923.68
2013264.48333802.27
2012246.65003749.45
2011242.83333477.41
2010305.13334413.64
2009226.85003453.49
2008205.65003019.60
2007287.63334239.90
Treenimäärät lajeittain 000000 15
VuosiLajiTunnitMatka (km)
2018Hiihto11.93152.66
Juoksu48.28438.06
Kuntosali4.220
Pyöräily9.6182.14
uinti2.56.28
2017Hiihto8.43124.04
Juoksu36.57344.92
Kuntosali14.620
Muut33.68469.89
Pyöräily101.032249.72
Sisäpyöräily6.28195.68
uinti30.181279.67
2016Hiihto11.62161.33
Juoksu58.75578.79
Kuntosali14.70.35
Kävely/Sauvakävely3.2214.41
Luistelu4.2268.33
Muut2.6325.33
Pyöräily120.232835.31
Sisäpyöräily9.03248.68
Suunnistus1.46.2
uinti63.03164
2015Hiihto15.62220.31
Juoksu39.7358.13
Kuntosali22.230.79
Kävely/Sauvakävely16.393.51
Muut1.6723.41
Pyöräily133.553048.24
Sisäpyöräily13.57350.14
uinti67.25175.35
2014Hiihto17.45234.48
Juoksu40.1405.4
Kuntosali16.550
Kävely/Sauvakävely11.4865.96
Muut0.45.56
Pyöräily120.132995.32
Sisäpyöräily0.4812.92
Suunnistus26.05126.59
uinti28.5877.44
2013Hiihto60.32844.9
Juoksu47.92495.44
Kuntosali24.250
Kävely/Sauvakävely18.33101.07
Pyöräily97.382316.16
uinti16.2844.7
2012Hiihto37.47512.69
Juoksu63.65658.06
Kuntosali23.10
Kävely/Sauvakävely4.829.56
Pyöräily89.572226.13
Rullaluistelu/hiihto1.0518.93
Sisäpyöräily9.85259.54
uinti17.1744.55
2011Hiihto57.52792.55
Juoksu68.15642.57
Kuntosali19.070
Kävely/Sauvakävely1.6310.18
Pyöräily84.131968.37
Rullaluistelu/hiihto2.5338.59
uinti9.825.15
2010Hiihto31.87366.2
Juoksu86.78879.83
Kuntosali31.220
Kävely/Sauvakävely1.177.48
Pyöräily131.183013.6
Rullaluistelu/hiihto6.45109.68
uinti16.4736.85
2009Hiihto1.418
Juoksu71.07665.59
Kuntosali26.50
Kävely/Sauvakävely4.9230
Pyöräily106.222709
uinti16.7530.9
2008Hiihto6.1790
Juoksu36.93366.2
Kuntosali46.920
Kävely/Sauvakävely3.6725.5
Pyöräily105.472513.2
Rullaluistelu/hiihto1.2518
uinti5.256.7
2007Hiihto34.32376
Juoksu430.4
Kuntosali81.750
Kävely/Sauvakävely2.6719.8
Pyöräily164.93813.7