You are here

Kausivertailu, lajeittain (edellisen kk:n loppuun mennessä)

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/dzaegg/public_html/107/includes/menu.inc).

Alla tilastoja vuosittain samaan ajankohtaan (edelliseen kuukauteen) mennessä mitä nyt eletään.

VuosiTunnitMatka (km)
2019204.73332786.97
2018210.16672567.84
2017244.60003640.08
2016309.51674420.96
2015354.55005015.48
2014291.98334512.24
2013282.61674099.43
2012277.30004382.66
2011263.80003818.29
2010334.33334918.21
2009246.60003863.84
2008241.38333718.10
2007338.15005413.90
Treenimäärät lajeittain 000000 15
VuosiLajiTunnitMatka (km)
2019Hiihto21.95302.4
Juoksu81.92759.33
Kuntosali4.30
Kävely/Sauvakävely6.3531.16
Muut6.7584.4
Pyöräily78.41596.07
uinti5.0713.61
2018Hiihto11.93152.66
Juoksu113.171043.25
Kuntosali4.530
Kävely/Sauvakävely3.4519.6
Luistelu1.7729.61
Muut11.2176.04
Pyöräily52.721117.76
uinti11.428.92
2017Hiihto8.43124.04
Juoksu40.8381.11
Kuntosali14.620
Luistelu0.839.82
Muut33.68469.89
Pyöräily106.772367.82
Sisäpyöräily6.28195.68
uinti33.1891.72
2016Hiihto11.62161.33
Juoksu65.85645.66
Kuntosali14.70.35
Kävely/Sauvakävely3.2214.41
Luistelu4.2268.33
Muut2.6325.33
Pyöräily130.83078.01
Sisäpyöräily9.03248.68
Suunnistus1.46.2
uinti66.05172.65
2015Hiihto15.62220.31
Juoksu45.57402.02
Kuntosali22.230.79
Kävely/Sauvakävely17.73103.57
Luistelu1.1821.35
Muut0.482.05
Pyöräily162.833716.59
Sisäpyöräily13.57350.14
Suunnistus1.53.81
uinti73.83194.85
2014Hiihto17.45234.48
Juoksu44.57449.96
Kuntosali18.170
Kävely/Sauvakävely13.8881.39
Luistelu0.45.56
Pyöräily139.253513.89
Sisäpyöräily0.4812.92
Suunnistus26.05126.59
uinti31.7387.44
2013Hiihto60.32844.9
Juoksu51.53578.66
Kuntosali25.250
Kävely/Sauvakävely23.58128.07
Pyöräily104.532499.87
uinti17.447.93
2012Hiihto37.47512.69
Juoksu73.23763.52
Kuntosali23.970
Kävely/Sauvakävely5.4533.59
Pyöräily108.772748.83
Rullaluistelu/hiihto1.0518.93
Sisäpyöräily9.85259.54
uinti17.5245.56
2011Hiihto57.52792.55
Juoksu77.8743.01
Kuntosali20.180
Kävely/Sauvakävely2.6316.18
Pyöräily93.332202.81
Rullaluistelu/hiihto2.5338.59
uinti9.825.15
2010Hiihto31.87366.2
Juoksu99.981006.51
Kuntosali31.220
Kävely/Sauvakävely1.177.48
Pyöräily144.33360.69
Rullaluistelu/hiihto8.07136.68
uinti17.7340.65
2009Hiihto1.418
Juoksu78.73743.19
Kuntosali26.50
Kävely/Sauvakävely4.9230
Pyöräily117.673040
uinti17.3832.65
2008Hiihto6.1790
Juoksu46.32457.7
Kuntosali50.920
Kävely/Sauvakävely3.6725.5
Pyöräily127.823120.2
Rullaluistelu/hiihto1.2518
uinti5.256.7
2007Hiihto34.32376
Juoksu430.4
Kuntosali84.250
Kävely/Sauvakävely2.6719.8
Pyöräily212.924987.7