You are here

Kausivertailu, lajeittain (edellisen kk:n loppuun mennessä)

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/dzaegg/public_html/107/includes/menu.inc).

Alla tilastoja vuosittain samaan ajankohtaan (edelliseen kuukauteen) mennessä mitä nyt eletään.

VuosiTunnitMatka (km)
2019204.73332786.97
2018258.31673232.29
2017289.16674182.12
2016354.28335017.60
2015428.00005862.87
2014354.71675399.60
2013325.70004807.93
2012330.23334966.63
2011325.61674726.50
2010398.28335930.42
2009303.43334602.94
2008297.55004369.96
2007391.56675982.90
Treenimäärät lajeittain 000000 15
VuosiLajiTunnitMatka (km)
2019Hiihto21.95302.4
Juoksu81.92759.33
Kuntosali4.30
Kävely/Sauvakävely6.3531.16
Muut6.7584.4
Pyöräily78.41596.07
uinti5.0713.61
2018Hiihto11.93152.66
Juoksu130.271185.69
Kuntosali7.70
Kävely/Sauvakävely3.4519.6
Luistelu1.7729.61
Muut11.2176.04
Pyöräily79.91638.1
uinti12.130.59
2017Hiihto8.43124.04
Juoksu52.38483.24
Kuntosali17.170
Luistelu0.839.82
Muut34.7474.42
Pyöräily131.282789.82
Sisäpyöräily6.28195.68
uinti38.08105.1
2016Hiihto11.62161.33
Juoksu78.1748.03
Kuntosali17.650.35
Kävely/Sauvakävely3.2214.41
Luistelu4.2268.33
Muut2.6325.33
Pyöräily155.13545.01
Sisäpyöräily9.42260.27
Suunnistus1.46.2
uinti70.93188.34
2015Hiihto15.62220.31
Juoksu60.33512.12
Kuntosali30.781.05
Kävely/Sauvakävely21.35122.7
Luistelu1.1821.35
Muut0.482.05
Pyöräily191.734311.02
Sisäpyöräily17.25442.59
Suunnistus1.53.81
uinti87.77225.86
2014Hiihto17.45234.48
Juoksu59.13588.78
Kuntosali25.930
Kävely/Sauvakävely23.07145.8
Luistelu0.45.56
Pyöräily170.474198.02
Sisäpyöräily0.4812.92
Suunnistus26.05126.59
uinti31.7387.44
2013Hiihto60.32844.9
Juoksu55.77624.87
Kuntosali30.870
Kävely/Sauvakävely25.73142.13
Pyöräily133.583116.17
Sisäpyöräily1.0330.03
uinti18.449.83
2012Hiihto37.47512.69
Juoksu86.23933.17
Kuntosali36.980
Kävely/Sauvakävely8.4850.58
Pyöräily124.153127.56
Rullaluistelu/hiihto1.0518.93
Sisäpyöräily9.85259.54
uinti26.0264.16
2011Hiihto57.52792.55
Juoksu89.53858.05
Kuntosali31.770
Kävely/Sauvakävely5.2333.55
Pyöräily127.272974.3
Rullaluistelu/hiihto2.5338.59
uinti11.7729.45
2010Hiihto31.87366.2
Juoksu111.151120.11
Kuntosali43.30
Kävely/Sauvakävely2.4715.53
Pyöräily180.854217.49
Rullaluistelu/hiihto10167.94
uinti18.6543.15
2009Hiihto1.418
Juoksu101.67964.29
Kuntosali320
Kävely/Sauvakävely4.9230
Pyöräily139.43549
uinti24.0541.65
2008Hiihto6.1790
Juoksu59.95586.46
Kuntosali69.250
Kävely/Sauvakävely3.6725.5
Pyöräily145.853633.2
Rullaluistelu/hiihto1.2518
uinti11.4216.8
2007Hiihto34.32376
Juoksu11.3797.4
Kuntosali110.330
Kävely/Sauvakävely2.6719.8
Pyöräily232.885489.7